KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13714417
nr 1371 4417
Oljemålningar
2 st, Ingrid Schau. Signerade. Olja på duk, 30x30 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:30:22
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr